9.aprillil Atlantise konverentsikeskuses toimund üldkoosolekul valiti TML-i uus juhatus, kuhu kuuluvad Urve Kaasik, Brigita Kenk, Kaja Kikerman, Margit Kilter, Ingrid Matteus, Mall Türk, Sirje Zujeva. 9.aprillil Atlantise konverentsikeskuses toimund üldkoosolekul valiti TML-i uus juhatus, kuhu kuuluvad Urve Kaasik, Brigita Kenk, Kaja Kikerman, Margit Kilter, Ingrid Matteus, Mall Türk, Sirje Zujeva.

9.aprillil Atlantise konverentsikeskuses toimund üldkoosolekul valiti TML-i uus juhatus, kuhu kuuluvad Urve Kaasik, Brigita Kenk, Kaja Kikerman, Margit Kilter, Ingrid Matteus, Mall Türk, Sirje Zujeva. toimetatavate kodulehtede valmistamine aitab sisu paremini toimetada ja selle poolest on sisuhaldussüsteemiga kodulehtede valmistamine ja loomine kindlasti algset investeeringut väärt - otsingumootorite jaoks optimeeritud koduleht pälvib rohkem tähelepanu ja seepärast on kodulehtede optimeerimiseks kulutatud aeg täie ette läinud kui otsingumootorite jaoks on koduleht hästi optimeeritud ja sisu poolest tasakaalustatud veebilehe tegemine aitab hästi artikleid avaldada ja kodulehte teha sisukamaks. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
September 2023
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tartu Maanaiste Liit valis uue juhatuse
9.aprillil Atlantise konverentsikeskuses toimund üldkoosolekul valiti TML-i uus juhatus, kuhu kuuluvad Urve Kaasik, Brigita Kenk, Kaja Kikerman, Margit Kilter, Ingrid Matteus, Mall Türk, Sirje Zujeva.
Tartu Maanaiste Liit, Vanemuise 6, 51003 Tartu, telefon: 53 412 408, e-post: