Tartu Maanaiste Rahvakool Koolitusluba nr. 2642 HM Rahvakooli juhataja Urve Kaasik Poe 10, Tartu E-post:  es1 = 'mailto:maana&'; es2 = '#x69;ne@hot.e&#'; es3 = 'x65;'; ts1 = 'maanaine@h&'; ts2 = '#x6f;t.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');maan[No SpaM]aine@hot.ee   Telefon: +372 53 412 408 23.oktoobril asutati Tartu Maanaiste Liidu juurde Tartu Maanaiste Rahvakool, mille eesmägiks on maainimeste koolitamine. Võimalik on õppida järgmiste õppekavade alusel: Inglise keel algajatele ja edasijõudnuteleSoome keel algajatele ja edasijõudnuteleKangakudumine algajatele ja edasijõudnuteleArvutiõpePsühholoogiakursusKodaniku- ja inimeseõpetusHea tervise nimelLilleseadeRahvuslik käsitööõppetöö toimub paindliku tööplaani alusel vastavalt õppijate soovile. Tavaliselt alustatakse igal aastal oktoobrikuus ja kursused lõppevad maikuus. Koolitusi aitavad organiseerida kohapealsed maanaiste seltsid ja kursused toimuvad erinevates piirkondades. Samuti oleme hoidnud (just maarahva ehk mõnevõrra õhemat rahakotti arvestades) koolitustasu võimalikult madala - õppetunni eest tuleb tasuda meie rahvakoolis kuni 20 krooni, kursus kestab 40-60 akadeemilist tundi Siiani on kursused toimunud Ülenurme vallas, Rannu vallas, Torma vallas, Puhja vallas, Tartu vallas ja Tartu linnas Rahvakooli õppeklassis Jalaka 48 II korrus. Kursuste õpetajad on oma ala asjatundjad. toimetatavate kodulehtede valmistamine aitab sisu paremini toimetada ja selle poolest on sisuhaldussüsteemiga kodulehtede valmistamine ja loomine kindlasti algset investeeringut väärt - otsingumootorite jaoks optimeeritud koduleht pälvib rohkem tähelepanu ja seepärast on kodulehtede optimeerimiseks kulutatud aeg täie ette läinud kui otsingumootorite jaoks on koduleht hästi optimeeritud ja sisu poolest tasakaalustatud veebilehe tegemine aitab hästi artikleid avaldada ja kodulehte teha sisukamaks. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Veebruar 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Suhtlemiskoolitus RINGIST VÄLJA!


Tartu Maanaiste Rahvakool
Koolitusluba nr. 2642 HM
Rahvakooli juhataja Urve Kaasik

Poe 10, Tartu
E-post:   
Telefon: +372 53 412 408

23.oktoobril asutati Tartu Maanaiste Liidu juurde Tartu Maanaiste Rahvakool, mille eesmägiks on maainimeste koolitamine.

Võimalik on õppida järgmiste õppekavade alusel:
  • Inglise keel algajatele ja edasijõudnutele
  • Soome keel algajatele ja edasijõudnutele
  • Kangakudumine algajatele ja edasijõudnutele
  • Arvutiõpe
  • Psühholoogiakursus
  • Kodaniku- ja inimeseõpetus
  • Hea tervise nimel
  • Lilleseade
  • Rahvuslik käsitöö
õppetöö toimub paindliku tööplaani alusel vastavalt õppijate soovile. Tavaliselt alustatakse igal aastal oktoobrikuus ja kursused lõppevad maikuus. Koolitusi aitavad organiseerida kohapealsed maanaiste seltsid ja kursused toimuvad erinevates piirkondades. Samuti oleme hoidnud (just maarahva ehk mõnevõrra õhemat rahakotti arvestades) koolitustasu võimalikult madala - õppetunni eest tuleb tasuda meie rahvakoolis kuni 20 krooni, kursus kestab 40-60 akadeemilist tundi Siiani on kursused toimunud Ülenurme vallas, Rannu vallas, Torma vallas, Puhja vallas, Tartu vallas ja Tartu linnas Rahvakooli õppeklassis Jalaka 48 II korrus.

Kursuste õpetajad on oma ala asjatundjad.
Tartu Maanaiste Liit, Poe 10, 15109 Tartu, telefon: 53 412 408, e-post: